Prokas FaST

OPROGRAMOWANIE

Oprogramowanie i systemy sprzedaży w intuicyjny i prosty sposób pozwalają nam na sprzedaż naszych towarów i usług. Dają one o wiele więcej możliwości niż standardowe kasy fiskalne.

tl_mockups_small_cutted

System nomee jest w pełni konfigurowalny dla każdego lokalu, włączamy lub wyłączamy funkcje i dostosowujemy go do Ciebie tak by był w pełni optymalny

System nomee składa się z:

Aplikacja zainstalowana na urządzeniu w twoim lokalu na której dokonujesz sprzedaży.

Panel administracyjny dostępny w chmurze – tutaj przeglądasz raporty oraz ustawiasz wszystko.

Urządzenia dodatkowe jak drukarka fiskalna, bonowa, podłączasz do aplikacji sprzedażowej lub integrujesz przez API.

GoPOS to chmurowy, nowoczesny i intuicyjny system sprzedaży stworzony dla potrzeb gastronomii i innych placówek handlowych i usługowych. GoPOS Pozwala on na kompleksowe zarządzanie punktem sprzedaży z poziomu komputera lub innego urządzenia osobistego z dostępem do internetu.
Oprogramowanie w punkcie sprzedaży działa na tabletach, terminalach POS z systemem Android. GoPOS działa także na urządzeniu Posnet Vero, które jest połączeniem tabletu i drukarki fiskalnej w jednej obudowie.
Sprawdź wszystkie funkcjonalności i wybierz system sprzedaży GoPOS dla Ciebie i Twojego biznesu.

Novicloud to chmurowy system do zarzadzania sklepem lub siecią sklepów stworzony przez producenta kas fiskalnych firmę Novitus. Obsługuje kasy fiskalne online tego producenta tj: Next Online, Next Pro Online, Sento Online, Nano II Online, Mała Online, Link Online. Novicloud oferuje szereg funkcji kontrolnych, raportujących i do zarządzania bazą towarów i usług. Optymalnym, wydajnym i najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem jest kasa Next Pro
w połączeniu z Novicloud.
Sprawdź wszystkie funkcjonalności i wybierz system sprzedaży Novicloud dla Ciebie i Twojego biznesu.

Dotykacka to chmurowy, łatwy w obsłudze system kasowy do zarządzania firmą przeznaczony głównie dla mikro i małych firm z  branży gastronomii, handlu detalicznego i usług. Sprzedaż jest realizowana na tabletach, terminalach POS z systemem Android. Dotykacks umożliwia podłaczenie szerokiej gamy drukarek fiskalnych, terminali płatniczych i innych niezbędnych akcesoriów np. szuflady czy też czytniki kodów kreskowych.
Sprawdź wszystkie funkcjonalności i wybierz system sprzedaży Dotykacka dla Ciebie i Twojego biznesu.

Scroll to Top