Prokas FaST

TERMINALE PŁATNICZE

Terminale płatnicze, kasoterminale fiskalne, pin-pady do kas fiskalnych, płatność BLIK, płatność PaySafeCard ,doładowania kart SIM, płatności za rachunki, rozwiązania zintegrowane z programami sprzedażowymi. Udostępnij swoim Klientom możliwość dokonania dowolnej płatności elektronicznej i innych usług.

Słów kilka o terminalach...

Terminale płatnicze, kasoterminale fiskalne, pin-pady do kas fiskalnych, smartPOSy z Androidem, softPOSy, płatność BLIK, PaySafeCard ,doładowania kart SIM, płatności za rachunki, rozwiązania zintegrowane z programami sprzedażowymi.
To w skrócie nasza oferta dotycząca płatności bezgotówkowych i usług dodatkowych opartych o terminale płatnicze.
A do tego Program Polska Bezgotówkowa – co najmniej 12 miesięcy wynajmu gratis, brak prowizji do 100 tys. zł brutto.
Akceptacja płatności odbywa się na podstawie umów zawieranych z najlepszymi operatoramy systemów płatności w Polsce.
Zapewniamy przelew środków za transakcje dokonane przy użyciu kart płatniczych w terminie jednego dnia roboczego od dnia rozliczenia terminala na wskazany przez właściciela placówki handlowo-usługowej rachunek firmowy w dowolnym banku.
W ramach opłat za wynajem terminala oferujemy bezpłatnie:
– instalację terminala płatniczego,
– szkolenie pracowników w zakresie akceptacji kart i obsługi terminala płatniczego,
– opiekę serwisową.

Terminale przenośne

Terminale przenośne są oferowane z wbudowanym czytnikiem Contactless i komunikacją przez GPRS/LTE ew. WIFI.
Terminale przenośne posiadają czytelne wyświetlacze, a wydajne akumulatory pozwalają na długotrwałe użytkowanie bez konieczności doładowywania. Terminal przenośny może zostać dostarczony z bazą ładującą.

Ingenico Move 3500

Terminale stacjonarne

Terminale stacjonarne w zasadzie pracują samodzielnie oferując podłączenie po LAN, GPRS/LTE ew. WIFI. Można także podłączyć je także do wybranych kas fiskalnych i systemów sprzedaży. Komunikacja kasy fiskalnej/programu sprzedaży z terminalem płatniczym zapewnia natychmiastowe przekazanie kwoty z transakcji z kasy/programu do terminala. Skutkiem jest rozpoczęcie transakcji płatniczej a następnie po jej przeprowadzeniu zakończenie sprzedaży na kasie/programie wydrukiem paragonu fiskalnego i potwierdzenia na terminalu płatniczym.

Ingenico Desk 3500

Ingenico Move 3500

Ingenico Desk 2600

PIN Pady

Pin Pady są podłaczane do kas fiskalnych i programów sprzedaży. Komunikacja kasy/programu z pin padem zapewnia natychmiastowe przekazanie kwoty z transakcji z kasy/programu do terminala, rozpoczęcie transakcji płatniczej a następnie po jej przeprowadzeniu zakończenie sprzedaży i wydruk na kasie fiskalnej lub drukarce fiskalnej.

Główne zalety:
– automatyzacja procesu sprzedaży,
– brak pomyłek przy przepisywaniu kwoty z kasy/programu do terminala,
– szybsza obsługa klienta.

IPP315 do Desk3500

Desk 1500 do Desk 3500

Desk 1600 do Desk 2600

NetPay do kasy fiskalnej

Lane3000 do kasy fiskalnej

Scroll to Top